Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü

Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü, fazlası kişi tarafınca tercih edilmektedir. Sevgilisinden ayrılanlar belli bir vakit ardından pişman olabilir. Ona geri dönmek isteyebilir. Ama bu şekilde bir bölge meydana çıkmadıysa ya da siz ne yaparsanız yapın eski sevgiliniz size geri dönmediyse onu kendinize aşık ederek tekrar sevgili olabilirsiniz. Bununla birlikte size aşık olmuş olarak geri dönüş yapabilir. Sonuç olarak şahıslar de amaçlarına ulaşırlar. Aşk büyüleri uzun senelerden beri uygulanmakta ve fazlası kişi bu büyü ile sevdiğine kavuşmaktadır. Uzun vakit evvel meydana getirilen büyüler arasında aşk büyülerinin çokca mühim yeri bulunur. Nice sevenler ve nice platonik aşıklar bu büyü ile mutlu bir birlikteliği eline geçirmiştır. Hatta bitmiş olan ilişkilerin tekrardan canlanması da sağlanmıştır.

Aşk büyüsü yaptırmak amacıyla ilk olarak kişiin büyüsel uygulamalara sıcak bakması lüzumir. Eğer inancı yoksa yapmış oldurılan büyü tutmayacaktır. Neticede büyü yapmanın ve yaptırmanın günah bulunduğu bilinir. Böyle olmasına rağmen amacına kendi teknikleriyle ulaşamayanlar ve başarısız olanlar büyüsel uygulamalara başvurabilir. Bu koordinat kişiin kendi inancıyla alakalıdir. Büyü yapmış oldurmak ya da yapmış oldurmamak kişiin inancıyla yakından alakalıdir. Problemlerına kendisi çözüm bulamayanlar aşk büyüsünde eksper kahin arayışına girmektedir. Onlara dertlerini anlatarak ideal olan aşk büyüsünün belirlenmesiyle işe başlanır. Aşk büyüleri değişik isimlerle anılmaktadır. Eski sevgiliniz amacıyla ideal bir büyü türü de netlikle vardır. Lüzumlu malzemelerin temin edilmesi medyumun ve sizin tarafınızdan olacaktır.

Resimle oluşturulan Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü
Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü içersinde resimle oluşturulan aşk büyüsü ilk sırada yer verilmiştir. Sevgilinizin resmini kolay bir durumda bulabilirsiniz. Bu resmi medyuma ilettiğinizde ilk olarak ikinizin adı yazılır. Resme dualar okunması olası ve tılsımlı sözcükler söylenir. Sihrin tutmasında ruhani varlıkların da önemi büyüktür. Medyumların diğer insanlara bakılırsa değişik güçleri bulunmaktadır. Havas ilmine ve verilerine haiz olmaları onların her türlü büyüyü yapmalarını da sağlamaktadır. Eski sevgilinizi tekrardan kendinize aşık etmek amacıyla onun fotoğrafı yeterli olabilir. Birçok büyü türünde kişiin resmi kullanılmakta ve kati neticelar da alınmaktadır. Tesirleri ve neticeleri lüzumtiğince çok olan resimle oluşturulan büyüler fazlası uygulamada net netice vermektedir.

Aşk büyüsü mevzusunda eksper olan medyumlar itimatilir olmaları ile bilinirler. Güvenilir medyum ilk olarak şahıslara itimat duygusunu veren ve onların söylediklarını sır olarak saklayabilen şahıslardir. Ek olarak medyuma giden şahıslar de hal bu şekilde olunca kendilerini rahat hissederler. İnsanlar medyuma çoklıkla gitmez. Sadece çözümleyemedikleri mevzularda bilici yardımı alırlar. Hal bu şekilde olunca kişiin medyumun yanısıra kendini rahat hissetmesi lüzumir. Sadece o vakit bütün sıkıntılarını anlatabilecek ve medyumdan yardım talep edebilecektir. Doğru olan aşk büyüsü türünün belirlenmesi amacıyla kişilerin medyumuna itimatiyor olması mühim bir konudur. Eğer medyumunuz resimle oluşturulan aşk büyüsü sonucunı verdiyse muhakkak bundan pozitif yönde bir netice da alacaktır. Çünkü medyumlar fazlası büyüde fotoğraf kullanırlar ve net neticeları da alırlar.

Kaşıkla Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü
Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü içersinde kaşık da kullanılır. Tahta kaşıkların yan yana getirilmesi ve üstüne isimlerin yazılmasıyla bu büyü yapılır. Hatta kaşıkların birbirinden ayrılmaması lüzumir. İple bağlanması da söz hususudur. Kaşıkların saklanması lüzumebilir. Hatta bu kaşıkla yiyecek yenmesi de sihrin süratli tutmasını elde edecektir. Aşk büyülerinde fazlası malzeme kullanılır. Bu malzemelerin tipleri ve hangisinin tercih edilmesi lüzumtiği hususu medyumun tercihiyle alakalı olacaktır. Kaşıkla meydana getirilen aşk büyüleri de şahıslari kati neticelere ulaştıracaktır. Önemli olan medyumun size gösterdiği yoldan gitmeniz ve onun söylediklerini yerine getirmenizdir.

Bu büyü evli şahıslar amacıyla de yaptırılmaktadır.  Kaşıkların yan yana getirilmesi eşinizle birlikte olmanız ve hiç ayrılmamanız manasına gelir. Hem yapılmasının kolay olması bununla birlikte net neticeları vermesi sebebiyle kaşıkla oluşturulan aşk büyüsü tercih edilir. Evli şahıslar böylece tekrar eşiyle bir araya gelmekte ve evliliklerini devam ettirmektedir. Sihrin tutmasında inancın yüksek olması lüzumir. Büyüsel uygulamalardan yardım bekleyen şahıslar bu büyü ile amacına ulaşabilir. Tabi ki bunda medyumun başarısı da oldukca mühimdir.

Uzaktan oluşturulan Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü
Neticede eski sevgiliniz yanınızda olmayabilir. Belki ondan çok uzakta olabilirsiniz. Farklı şehirlerde yaşam sürdüren şahıslar uzaktan oluşturulan aşk büyüsünden yararlanmaktadır. Ayrıldıktan ardından aranızda kopmalar yaşandıysa sevgiliniz değişik bir şehre yerleşmiş olabilir. Onun aşkını kazanarak tekrar bir araya gelmek istiyorsanız bu cinsten yararlanabilirsiniz. Büyünün yapılması amacıyla sevmiş olduğinizin yakınınızda olmasına lüzum yoktur. Birçok aşk büyüsü mevzunun eksperı medyumlar doğrulusunda uzaktan da yapılmaktadır. Neticeları oldukca etkilidir. Eski sevgilinizin sizi özleyerek geri dönmesi karşılaşılan neticeler arasındadır.

Aşk büyülerinde medyumdan yararlanılması lüzumtiğinden bahsettik. İnsanların manevi güçleri olmadığı amacıyla büyü yapma hususu ile alakalı destek almadan başarılı olamazlar. Aşk büyüsünde eksper olan kahin değişik bir kentte ise ondan yardım alabilmek amacıyla yanına gitmeniz lüzummez. Uzaktan medyumunuza aşk büyüsü yapmış oldurmanız olasıdür. Teknolojinin lüzumtiğince çok ilerlediğini düşünecek olursak bugünümüzde birlüzumtiğince kişi değişik şehirlerde yaşam sürdüren medyumlardan uzaktan da yardım alabilmektadır. Örneğin vatan dışında yaşam sürdürenlar bile ülkemizdeki medyumlardan destek alır. Büyü yaptırır. Meydana getirilen sihrin malzemesi şahıslara gönderilir. Neler yapmanız lüzumtiği sizlere söylenir. Bu imkândan da yararlanarak uzaktan aşk büyüsü yapmış oldurmak lüzumtiğince kolay bir alternatif olarak rağmenıza çıkmaktadır.

Nohutla meydana getirilen Eski Sevgiliyi Aşık Etme Büyüsü
Eski sevgiliyi aşık etme büyüsü malzemeleri arasında birtakım bakliyatlar da kullanılmaktadır. Bunlardan birisi nohuttur. Bu nohutları eski sevgilinizin evine saklamanız ya da onun bahçesine gömmeniz lüzumir. Eğer eski sevgiliniz yakınınızda ise nohutla oluşturulan aşk büyüsü tercih edilebilir. Ancak uzakta ise değişik olanların yapılması lüzumebilir. Bunun kararını medyumunuzla birlikte verebilirsiniz. Bu büyü türü de uzun yıllardan beri uygulanmakta ve kati neticeları şahıslara sunmaktadır. Aşk büyüsünde eksper olan medyumlar hangi malzemeyi kullanıyor olursa olsun istenilen neticeları şahıslara sunmaktadır. Önemli olan sarfedilen malzemenin türü değil meydana getirilen işlemlerin sıralaması ve kusursuz yerine getirilmesidir.

Nohuttan diğer değişik bakliyatlar da büyüde kullanılabilir. Bu bakliyatların suda beklemesi ve bu suyun şahsa içirilmesi süratli neticeların yaşanmasını sağlar. Ama bu şekilde bir imkân yoksa değişik teknikler denenmelidir. Medyumunuza halunuzu net anlatırsanız ve istediklerinizi tam olarak belirtirseniz size ideal olan türün belirlenmesinde en doğru olan yol meydana çıkar. O yüzden açık ve net olmak mühim bir unsurdur. Medyumun işinde eksper olması ve sizlerin de büyüsel uygulamalardan yardım bekliyor olmanız istenilen sonucun yaşanmasını sağlamaktadır.

 

About the Author

Bir yanıt yazın

You may also like these

No Related Post

Tıkla Ara