Resimle Ayırma Büyüsü

Resimle ayırma büyüsü birbirinden ayrı kalmasını istemiş bulunduğunuz 2 evli çiftin, nişanlının ya da sevgilinin resimleri kullanılarak yapılmakta olan büyü çeşididir. Resimle ayırma büyüsünü kullanarak ayrı düşmesini dilediğiniz, kıskandığınız ya da birlikte bulunduğundan hoşnut olmadığınız iki çifti basitçe ayırabilirsiniz. Bu büyü çeşidini genel olarak sevdiği bir kızın ya da erkeğin başka biri ile evlenmesi sonucu, bir annenin ya da babanın kızına ya da oğluna evliliğini ideal görmediği şahsa karşı kullanılmaktadır.

Resimle ayırma büyüsü, başka soğutma tipi büyü türlerine göre yapımı çok basit olup, basitçe etkisini gösterebilen bir büyüdür. Fakat resimle ayırma büyüsüne vakıf olmayan medyum ya da büyücüler doğrulusunda bu büyünün yapılması olumsuz neticeler doğurabilmektedir. Hemen derhal her büyü çeşidinde bulunduğu gibi bu büyüyü de muhakkak tek başınıza yapmaya kalkışmamalısınız.  Resimle ayırma büyüsü eski vakitlerde kaya üstüne ya da tabletlere çizilen resimler ile yapılmaktaydı. Fakat bugünümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte resimle ayırma büyüsü daha basit yapılmaktadır. Çünkü çağımızda derhal derhal herkes akıllı cep telefonlarına sahip ve bu telefonlar yardımıyla de basitçe bir bireyin fotoğrafını çekebiliyor.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Fakat bu büyüde enerji alemi, yani başka ismi ile frekans aleminden çağrı edilecek olan varlıkları (cinler) doğru bilen bir büyücü ya da medyumun resimle ayırma büyüsünü yapması gerekmektedir. Resimle ayırma büyüsünde isminden de belli bulunduğu üzere ilk gerekecek envanter fotoğraftır. Yani ayrılmasını dilediğiniz çiftlere ait hem kişisel birer adet fotoğrafları, hem de aynı karede yer aldıkları resimlerinin olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra ayrılmasını dilediğiniz çiftlerin annelerinin isimleri, babalarının isimleri, doğum tarihleri (gün, ay ve tarih biçiminde), bireylerin ortak kullandıkları kişisel bir adet eşyası, bireylerin kendilerinin kullanmış bulunduğu kişisel birer adet eşyası (kadın ise tokası olabilir, erkek ise kıyafet parçası olabilir), bayandan alıncak 2 adet saç teli ve erkekten alıncak 2 adet sakal tüyü gerekmektedir. Yukarıda ki materyaller ve bulgular haricinde; resimle ayırma büyüsünü uygulayacak olan medyumun ya da büyücünün de bir grup materyaller edinmesi gerekmektedir. Bunlar: birisi kara, öteki kırmızı olmak üzere 2 adet taş; birisi kara, öteki beyaz olmak şartı ile 2 adet adak kurban; soğan ve sarımsak kabukları (gramajı mühim değil); bir adet mürekkebe batırıp yazılacak kalem (içi boş olacak); ceviz ağacı ile incir ağacından alınmış olan birer yaprak ve incir ağacı sütü gerekmektedir.

Birinci etapta çiftlere ait olan kişisel ve aynı karede bulundukları fotoğraflar biri kara, öteki beyaz olan adakların kanına batırılır ve kurutmaya bırakılır. İkinci etapta tekrar her iki adağın kanının içine incir ağacı sütü dökülür ve kara bir mürekkep ile karıştırılır. Üçüncü etapta bu mürekkep kullanılarak şahıslara ait olan kişisel resimlerinin arka seksiyonuna tekrar çiftlerden alınan kişisel verileri yazılır. Dördüncü etapta kara taş erkeğin fotoğrafına kanlı ve kurumuş bir ip ile bağlanır, kırmızı taşta kadının fotoğrafına aynı şekilde bağlanır. Beşinci etapta ortak karede yer aldıkları fotoğrafları ortadan ikiye yırtılarak, soğan ve sarımsak kabukları ile birlikte sahanda yakılır ve külleri ile birlikte bireylerin kişisel fotoğrafları birbirine sıkıca bağlanarak, bir mezarlığa gömülür ve böylece büyü sonuçlanmış olur.  Çiftler ayrıldıktan sonra ölene dek bir daha katiyen bırakın birlikte olmayı düşünmeyi, aynı ortamda bile bulunmak istemezler.

About the Author

Bir yanıt yazın

You may also like these

No Related Post

Tıkla Ara